1940 Az új városháza Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga Bp. 1941. M. Mérnök és Építész Egylet. 66 l. 1 sztl. lev. 4 t. 48 képpel, ábrával, tervrajzzal. Fűzve, kiadói papírborítékban
1940 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1940. január-december, 1-12. számok. Negyedik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, egynek a ragasztása részben elengedett, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel. (7 db.)
1941 Beszámoló az 1941. február 9-én tartott fertálymesteri eskütételi ünnepélyről és az egri negyedmesteri testület díszközgyűlésről. Közzéteszi: Angyal Lajos. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.