1944 Fotoélet. Fotóművészeti és tudományos szaklap. Szerk. és kiadó: Gyulai Ferenc. (1944. 1-12. sz. hiány: 5.; 6.; 9.; számok) 7db Mind jó állapotban Kartonos
1944 Az Érsekújvári Magy. Kir. Állami Pázmány Péter Gimn. évkönyve az 1943-1944. tanévről. CII. tanév. Közzétette Mrena József. Érsekujvár, Vadász Ferenc. Papírkötés. Jó állapotban.
1945-1946 Diárium két száma, 1945. év naplója, 1946. április-szeptember, Bp. Egyetemi Nyomda. Papírkötés. Benne Hamvas Béla: Füstparipán, és Válasz Keszi Imrének c. írásokkal. Valamint Weöres Sándor, Kenyeres Imre, és mások írásaival.
1946 Pesti Kalendárium. szerk: Kárpáti Aurél. 175p. Szakadozott papírborítóval. + 1946 Egy év története. A budapesti napilapok fővárosi rovatvezetőinek közreműködésével... 252p.
1948 Új Ember Almanachja. Szerk.: Nagy Miklós, Saád Béla. Bp., Légrády. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.