Drucksachen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1683529
12874
309
Printed Materials
1956 a Népszabadság 1. évf. 1. lapszáma (nov. 2.) érdekes írásokkal 1620510
12875
309
Printed Materials
1956 a Szabad Nép 14. évf. 279. lapszáma (okt. 7.), érdekes aktuális írásokkal, benne Rajk László és társai temetéséről szóló írással.
1680345
12876
309
Printed Materials
1956 Vegyes 1956-os folyóirat tétel, 13 db: Népszabadság, 84. évf. 255. sz., 1956. október 29. Magyar függetlenség, I évf. 3-5. sz., 1956. október 31.-november 3. Igazság. I. évf. 5.,7-8. sz., 1956. október 30., november 1-2. Hétfői Hirlap I. évf. 2-4 sz., 1956. október 15.,22.,29. Esti Budapest. V. évf. 246.,249-250. sz. 1956. október 18.,22-23. 1658464
12877
309
Printed Materials
1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
1548898
12878
309
Printed Materials
1956 A Népakarat, a Magyar Szabad Szakszervezetek Országos Szövetségének Lapja november 3-diki száma, a forradalom híreivel
1549007
12879
309
Printed Materials
1956 A Népszava, a Magyar Szociáldemokrata Párt központi lapja november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
1630145
12880
309
Printed Materials
1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
1630148
12881
309
Printed Materials
1957 Élet és tudomány. XII. évf., fél évfolyam, 28-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
1630152
12882
309
Printed Materials
1958 Élet és tudomány. XIII. évf., fél évfolyam, 27-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben, szakadt hátsó szennylappal.
1235163
12883
309
Printed Materials
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers 1235158
12884
309
Printed Materials
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
1682091
12885
309
Printed Materials
cca 1960-1980 Vegyes pornó magazin tétel, 5 db, különféle nyelveken Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF