Drucksachen

Zahl der Lose: 210

1956 a Népszabadság 1. évf. 1. lapszáma (nov. 2.) érdekes írásokkal
12874.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 a Szabad Nép  14. évf. 279. lapszáma (okt. 7.), érdekes aktuális írásokkal, benne Rajk László és társai temetéséről szóló írással.
12875.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 Vegyes 1956-os folyóirat tétel, 13 db: Népszabadság, 84. évf. 255. sz., 1956. október 29.  Magyar függetlenség, I évf. 3-5. sz., 1956. október 31.-november 3.  Igazság. I. évf. 5.,7-8. sz., 1956. október 30., november 1-2.  Hétfői Hirlap I. évf. 2-4 sz., 1956. október 15.,22.,29. Esti Budapest. V. évf. 246.,249-250. sz. 1956. október 18.,22-23.
12876.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
12877.

Rufpreis:
1 200 HUF

1956 A Népakarat, a Magyar Szabad Szakszervezetek Országos Szövetségének Lapja november 3-diki száma, a forradalom híreivel
12878.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 A Népszava, a Magyar Szociáldemokrata Párt központi lapja november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
12879.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
12880.

Rufpreis:
1 200 HUF

1957 Élet és tudomány. XII. évf., fél évfolyam, 28-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
12881.

Rufpreis:
1 200 HUF

12882.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
12883.

Rufpreis:
1 600 HUF

12884.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960-1980 Vegyes pornó magazin tétel, 5 db, különféle nyelveken
12885.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF