1928 A Magyar Építőművészet teljes évfolyama tematikus számokkal.: Fürdők és szállodák, A szegedi fogadalmi templom terének rendezési tervpályázata, Budapest székesfőváros kislakásai: A bankok építkezése. A zalaegerszegi róm. kath. templom, A mezőkövesdi községháza tervpályázata, Iskolák, kastélyok, Az új Széchenyi fürdő, Újabb tanyai iskolák. Összesen 8 db.
1928 Két nyomtatvány: Budapesten működő Magyar-francia elemi fiúiskola bizonyítványa Simonyi Imre részére. + Gróh Klára hegedűművész és Dr. Simonyi Imre m. kir. rendőrorvos esküvői meghívója
1929 Képes Pesti Hírlap ötvenegyedik, teljes évfolyam, 1929. január 1-december 29., 1-296. szám. Vászon-kötésben, rengeteg fekete-fehér fotóval. Jó állapotban.
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,