https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 210
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1683142
12730
309
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 4 db rendőrkapitány névjegye 1685738
12731
309
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Album von Karlsbad,, 38 látképpel, litográfia, Carl Garte, díszes vászonkötésben, kis szakadással
Das Lot is nicht erreichbar
1601548
12732
309
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Wien 26 látványos bécsi képet és panorámáképet tartalmazó leporelló füzet. A képek a hajtásnál néhol elváltak, de mind jó állapotban vannak, ragasztott egészvászon kötésben. / Wien leporello with 26 images. All are spectacular, Parted at folds. In repiared linen binding. 18x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
680922
12733
309
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Hamburg - Helgoland kihajtható litho leporello füzet kifogástalan állapotban / cca 1900 Hamburg - Helgoland litho leporellő booklet in very nice condition 1571611
12734
309
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card 1680493
12735
309
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1970 Vegyes nyomtatvány és okmány tétel, közte okiratok, reklám nyomtatványok, német nyelvű imakönyv 1570112
12736
309
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 Óbudai Dalkoszorú bohóc estélylének meghívója és kitöltött belépő jegye, 33x21 és 10x14 cm 1573071
12737
309
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 Debrecen. A városi tanács szabályrendelete vásárok és nyílt piacok tartása tárgyában. 10p.
Das Lot is nicht erreichbar
1682524
12738
309
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Journal Amusant No. 118, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine 1663865
12739
309
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Szeged, a Szeged és Népe c. kiadvány előfizetési íve + 1938 A Révai testvérek kiadványjegyzéke 66p.
Das Lot is nicht erreichbar
1478880
12740
309
0
14000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban / 1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1640608
12741
309
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 A Lovászpatonai Ág. Hitv. Evang. Keresztyén Egyházközség Évkönyve. XXII. évf. 1901. Szerk.: Bodnár Endre. Pápa, Főiskolai Könyvnyomda betüivel Ny. Kis Tivadar, 17 p. Papírkötésben, foltos, széteső állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse