Drucksachen

Zahl der Lose: 210

12718.

Rufpreis:
4 000 HUF

1882-1889 Vegyes egyházi lapok, 3 db:  1882 Katholikus család. I. évf. II. (mutatvány)szám. 1882. április 16. Szerk.: Viszolay István. Bp., Neuer M.-ny., 8 p. Korabeli reklámokkal. 1882 Katholikus Társadalom. Társadalmi, tanügyi szépirodalmi és ismeretterjesztő hetilap. II. évf. 7. szám, 1882. február 11. Szerk.: Mayer J. Arno, Viszolay István. Bp., Neuwald Illés, 8 p. Korabeli reklámokkal. 1889 Egyházi közlöny. A magyar katholikus papság részére. I. évf. 9 szám. Szerk.: Dedek Crescens Lajos. Bp., "Szent István" kath. műintézet-ny, 169-184 (hasábok.) Korabeli reklámokkal, kissé szakadozott, egy ív kétszer van meg benne.
12719.

Rufpreis:
1 000 HUF

1883 Kalocsai Néplap. Politikai s vegyes tartalmú heti közlöny. VI. évf. 23. sz., 1883. junius 7. Szerk.: Mócsy Antal. Kalocsa, Holmeyer Ferenc-ny., korabeli reklámokkal, 207-218 p.
12720.

Rufpreis:
2 000 HUF

1883 Hód-mező-vásárhely. Közérdekű társadalmi hetilap. XIII. évf. 22 sz. 1883. június 3. Szerk.: Fodor Lajos. Hódmezővásárhely, Lévai F.-ny., szakadt, 4 sztl. lev. Benne egy méhészeti kiállítás híreivel.
12721.

Rufpreis:
2 000 HUF

12722.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12723.

Rufpreis:
1 800 HUF

1895 A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe fametszetben.. Feszty Árpád festménye után metszette Morelli Gusztáv. Bp., Könyes Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedő Rt. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, helyenként későbbi ragasztással, csúnya javításokkal. Hiányos, festett vászonkötésben.
12724.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898 Rikkancs I. évf. 1. szám. 1898. március 8. Bp., Gross és Grünhut-ny., 4 p. Sérült a lapok alsó széle, ragasztott.
12725.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

12726.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1899 Borsszem Jankó három száma, 1899. Január 1.,8.,15., XXXII. évf. 1621. (1.) szám, 1622. (2.) szám, 1623. (3.) szám, egybekötve.
12727.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 München, Akademie und Siegestor, gyöngyházzal díszített díszített asztali díszkép, 9x13 cm
12728.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1900 Trieszt, Miramar-kastély, színes nyomat, kartonra kasírozva, 16,5x22,5 cm
12729.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF