Porzellan

Zahl der Lose: 96

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, 20x16 cm
11178.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán balettozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11179.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi süteményes készlet: 6 db tányér, d: 16,5 cm, 1 db nagy tál, 27,5×25,5 cm, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal
11180.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi füles kancsó, maricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm
11181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche porcelán ülő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11182.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit köpőtál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 23×16 cm
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm.
11184.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Drasche porcelán Láng Erzsébet tervezte korsók, mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15-18 cm, összesen: 13 db
11185.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drasche boci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11186.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11187.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drasche ülő nő tállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Limoges-i porcelán hölgy kitűző, réz foglalatban, jelzett, hibátlan, 4x2,5 cm
11190.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF