Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1665834
11178
307
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, 20x16 cm 1665787
11179
307
Hollóházi porcelán balettozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1661255
11180
307
Hollóházi süteményes készlet: 6 db tányér, d: 16,5 cm, 1 db nagy tál, 27,5×25,5 cm, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 1635070
11181
307
Hollóházi füles kancsó, maricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm 1664004
11182
307
Drasche porcelán ülő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1667720
11183
307
Gránit köpőtál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 23×16 cm 1659818
11184
307
3400
Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm.
1667156
11185
307
Drasche porcelán Láng Erzsébet tervezte korsók, mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15-18 cm, összesen: 13 db
1665917
11186
307
Drasche boci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 1665799
11187
307
Aquincumi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
1576008
11188
307
Drasche ülő nő tállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 1663772
11190
307
Limoges-i porcelán hölgy kitűző, réz foglalatban, jelzett, hibátlan, 4x2,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF