Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1661514
11203
307
Goebel porcelán kép. Renoir limitált szériás, sorszámozott kép (869/2000). Jelzett, fa keretben / Goebel porcelain picture. 30x40 cm 1659651
11204
307
Dekoratív csavart porcelán váza, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
1660758
11205
307
Kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 1660851
11206
307
Román szilvás porcelán bögre, 6 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm, d: 8,5 cm 1661097
11207
307
3400
Könyvön ülő porcelán bagoly lámpatest, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm 1663998
11208
307
Tacskó, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 12x19 cm 1664042
11209
307
Kislány kutyával, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1664036
11210
307
Cicák, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
1664068
11211
307
Antik fajansz tálka, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 1664049
11212
307
Cicák gombolyaggal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x10 cm 1658649
11213
307
Antik historizáló tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett ( "AC" és formaszám:1543), restaurált, 29×29,5 cm
1568554
11214
307
cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF