Porzellan

Zahl der Lose: 96

Goebel porcelán kép. Renoir limitált szériás, sorszámozott kép (869/2000). Jelzett, fa keretben / Goebel porcelain picture. 30x40 cm
11203.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
19

Dekoratív csavart porcelán váza, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
11204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11205.

Rufpreis:
1 000 HUF

Román szilvás porcelán bögre, 6 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm, d: 8,5 cm
11206.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könyvön ülő porcelán bagoly lámpatest, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
11207.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tacskó, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 12x19 cm
11208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kislány kutyával, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cicák, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
11210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik fajansz tálka, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
11211.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cicák gombolyaggal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x10 cm
11212.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antik historizáló tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett ( "AC" és formaszám:1543), restaurált, 29×29,5 cm
11213.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
11214.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF