Porzellan

Zahl der Lose: 96

6 db kínai csésze 4db kanállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett süni mama a kicsinyével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11216.

Rufpreis:
3 000 HUF

11217.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett angol állatos süteményes tányérok ( 4db), matricás, hibátlan, d: 15,5 cm ( 4×)
11218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán A.A.A. porcelán kistányér, 5 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11219.

Rufpreis:
1 200 HUF

101 kiskutya porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 21 cm
11220.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán ülő nő porcelán figura, kézzel festett, aranyozott, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm
11221.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Német rózsamintás porcelán mokkás készlet, 6 személyes, matricás, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában
11222.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kézzel festett lámpa test, egyiken a fém perem hiányzik, jelzés nélkül, hibátlan, m:36 cm
11223.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett német mini gyertyatartó (9db), matricás, hibátlan m: 3cm
11224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett távol keleti kis kiöntő, kézzel festett, kopott, 10×12 cm
11225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Milleniumi emlék 1896 feliratozott levonóképes porcelánfajansz dísztányér aranyozott széllel. Jelzés nélkül, hibátlan d: 21 cm
11226.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF