Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1658594
11215
307
6 db kínai csésze 4db kanállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1633805
11216
307
Jelzett süni mama a kicsinyével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1634046
11217
307
1663371
11218
307
Jelzett angol állatos süteményes tányérok ( 4db), matricás, hibátlan, d: 15,5 cm ( 4×)
1666603
11219
307
Japán A.A.A. porcelán kistányér, 5 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 1658974
11220
307
101 kiskutya porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 21 cm 1666504
11221
307
5500
Japán ülő nő porcelán figura, kézzel festett, aranyozott, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm 1666356
11222
307
Német rózsamintás porcelán mokkás készlet, 6 személyes, matricás, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában 1641318
11223
307
2 db kézzel festett lámpa test, egyiken a fém perem hiányzik, jelzés nélkül, hibátlan, m:36 cm 1631498
11224
307
Jelzett német mini gyertyatartó (9db), matricás, hibátlan m: 3cm 1637960
11225
307
Jelzett távol keleti kis kiöntő, kézzel festett, kopott, 10×12 cm 1661364
11226
307
Milleniumi emlék 1896 feliratozott levonóképes porcelánfajansz dísztányér aranyozott széllel. Jelzés nélkül, hibátlan d: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF