Porzellan

Zahl der Lose: 96

Metzler&Ortloff porcelán kacsa békával, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 8 cm
11191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallendorf váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
11192.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf matricás dísztál, eredeti csomagolásában, hibátlan, jelzett,  d: 19 cm
11193.

Rufpreis:
1 000 HUF

11194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sitzendorf Wartburg vára, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pirkenhammer szecessziós figurális bögre, kézzel festett, jelzett, apró hajszálrepedéssel, m: 10 cm
11196.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Metzler & Ortloff kéményseprő fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
11197.

Rufpreis:
1 200 HUF

11198.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11199.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, 11×10 cm
11200.

Rufpreis:
1 600 HUF

11201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal virágmintás asztali dísztál, matricás, jelzett, kopott, m: 5.5 cm, d: 22 cm.
11202.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF