Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1664040
11191
307
Metzler&Ortloff porcelán kacsa békával, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 8 cm
1664056
11192
307
Wallendorf váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm 1667723
11193
307
Wallendorf matricás dísztál, eredeti csomagolásában, hibátlan, jelzett, d: 19 cm 1667724
11194
307
Wallendorf matricás dísztál, eredeti csomagolásában, hibátlan, jelzett, d: 19 cm 1667488
11195
307
Sitzendorf Wartburg vára, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1667203
11196
307
Pirkenhammer szecessziós figurális bögre, kézzel festett, jelzett, apró hajszálrepedéssel, m: 10 cm 1661516
11197
307
Metzler & Ortloff kéményseprő fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1295169
11198
307
1330158
11199
307
26000
1637985
11200
307
Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, 11×10 cm 1555566
11201
307
1663560
11202
307
Rosenthal virágmintás asztali dísztál, matricás, jelzett, kopott, m: 5.5 cm, d: 22 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF