Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1666360
11165
307
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 1660354
11166
307
Zsolnay virágmintás bögre, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 7,5 cm 1661359
11167
307
Zsolnay vízből merítő eozin mázas porcelán asztaldísz /névjegytartó. Hibátlan 16x10 cm 1638100
11168
307
Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1660822
11169
307
Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, 16x23 cm
1660836
11170
307
2200
Hollóházi és alföldi porcelán korsók és tálak, 11 db, matricásak, hibátlanok, jelzettek 1662364
11172
307
Hollóházi retró lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1662234
11173
307
Hollóházi huszár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
1662160
11174
307
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, gyári máz hibával, m:29 cm
1661530
11175
307
Hollóházi Újpesti Dózsás korsó és plakett, matricás, jelzett, kopott, m:14,5 cm, 7×11 cm 1661488
11176
307
Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm 1667384
11177
307
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF