Porzellan Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1659741
11153
307
Zsolnay pillangó mintás levesestál, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, 31×24 cm 1659744
11154
307
Zsolnay pillangó mintás lapostányér (6 db), jelzett, kézzel festett, kopott, d:24,5 cm (6×) 1659752
11155
307
Zsolnay pillangó mintás mélytányér (6db), jelzett, kézzel festett, kopott, d:22,5 cm (6×) 1658154
11156
307
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1658079
11157
307
Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, 9x6x4 cm / Zsolnay eosin turtle, signed, perfect condition, 9x6x4 cm 1647341
11158
307
Zsolnay teás csésze és alj (csak az alj jelzett) párban (2db), matricás, kopott aranyozás 1617266
11159
307
1611699
11160
307
1662219
11161
307
Zsolnay váza női figurával, jelzett, hibátlan, eozin mázas, m:16 cm 1662199
11162
307
Zsolnay (tervezte:Török János) retro váza, jelzett, hibátlan, m: 40 cm 1666423
11163
307
Zsolnay fogpiszkálótartó, jelzett, matricás, kis kopással, m: 5,5 cm 1659761
11164
307
2 db virágmintás Zsolnay bögre, matricás, jelzettek, az egyik sérült, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF