1934 Árverési közlöny. XV. évf. 1934. május hó, 4. rendkívüli szám. Bp., Stádium, 179 p.+ XII t. Papírkötésben, kopottas borítóval, foltos, cerzuás bejegyzésekkel.
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.
1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.
1935 A Dunántúl évkönyve. A "Dunántúl" Napilap ajándéka. Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt.,104 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, benne az első világháborús írásokkal, közte a pécsi és baranyai hősökről arcképcsarnokával, korabeli ceruzás bejegyzésekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, korabeli reklámokkal.