Drucksachen

Zahl der Lose: 259

1934 Természettudományi Közlöny, 66. köt., teljes évfolyam egybekötve, kicsit kopott vászonkötésben
13239.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934 Mit kíván a ker. magyar egyetemi és főiskolai ifjuság? Debrecen, Beke-nyomda. Röplap.
13240.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

1934 Árverési közlöny. XV. évf. 1934. május hó, 4. rendkívüli szám. Bp., Stádium, 179 p.+ XII t. Papírkötésben, kopottas borítóval, foltos, cerzuás bejegyzésekkel.
13241.

Rufpreis:
1 200 HUF

1934 Uj Idők. XL évfolyam bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
13242.

Rufpreis:
1 000 HUF

13243.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.
13244.

Rufpreis:
1 200 HUF

1935-1943 A Magyar Turista Élet több száma különböző évfolyamokból
13245.

Rufpreis:
1 200 HUF

1935 A Pesti Hírlap vasárnapi újságának 1848-as jubileumi száma
13246.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Búvár folyóirat. I. fél évfolyam 1-6. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a 30-31. oldalaknál a kötés sérült,
13247.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1935 Uj Idők. XLI. évfolyam. I-II. félév. (Teljes.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben, jó állapotban
13248.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma
13249.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935 A Dunántúl évkönyve. A "Dunántúl" Napilap ajándéka. Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt.,104 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, benne az első világháborús írásokkal, közte a pécsi és baranyai hősökről arcképcsarnokával, korabeli ceruzás bejegyzésekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, korabeli reklámokkal.
13250.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF