https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 259

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1941-1944 a Szépművészet építészeti folyóirat 16 lapszáma, számos érdekes írással
1
13275.

1941-1944 a Szépművészet építészeti folyóirat 16 lapszáma, számos érdekes írással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa
1
13276.

1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 a nyilas Pesti Újság 3. évf. 147. 149., 150., 151. lapszáma, aktuális hírekkel
1
13277.

1941 a nyilas Pesti Újság 3. évf. 147. 149., 150., 151. lapszáma, aktuális hírekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
26
 
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
1
13278.

1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
1
13279.

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 A Magyarország című újság 5 db száma (34, 49, 52, 87, 177)
1
13280.

1941 A Magyarország című újság 5 db száma (34, 49, 52, 87, 177)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben
1
13281.

1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942-1944 Diárium folyóirat 7 száma. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Papírkötésben, változó állapotban, az egyik szakadozott,.
1
13282.

1942-1944 Diárium folyóirat 7 száma. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Papírkötésben, változó állapotban, az egyik szakadozott,.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942 Irredenta szövegű iskolai találkozó emléklap
1
13283.

1942 Irredenta szövegű iskolai találkozó emléklap

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1942 Meghívó a zuglói (bosnyák-téri) evangélikus templom alapkőletételére
1
13284.

1942 Meghívó a zuglói (bosnyák-téri) evangélikus templom alapkőletételére

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1942 Budapest Székesfőváros Üzemi Alkalmazottainak Címtára. Egészvászon kötésben, 306 p.
1
13285.

1942 Budapest Székesfőváros Üzemi Alkalmazottainak Címtára. Egészvászon kötésben, 306 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
1
13286.

1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse