https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 259
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1666246
13275
307
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941-1944 a Szépművészet építészeti folyóirat 16 lapszáma, számos érdekes írással
Das Lot is nicht erreichbar
1662696
13276
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa
Das Lot is nicht erreichbar
1659553
13277
307
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 a nyilas Pesti Újság 3. évf. 147. 149., 150., 151. lapszáma, aktuális hírekkel 1667835
13278
307
0
4800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1641591
13279
307
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
Das Lot is nicht erreichbar
1663514
13280
307
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 A Magyarország című újság 5 db száma (34, 49, 52, 87, 177)
Das Lot is nicht erreichbar
1663771
13281
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1665380
13282
307
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942-1944 Diárium folyóirat 7 száma. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Papírkötésben, változó állapotban, az egyik szakadozott,.
Das Lot is nicht erreichbar
1665362
13283
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Irredenta szövegű iskolai találkozó emléklap 1640603
13284
307
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Meghívó a zuglói (bosnyák-téri) evangélikus templom alapkőletételére 1642081
13285
307
0
2800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Budapest Székesfőváros Üzemi Alkalmazottainak Címtára. Egészvászon kötésben, 306 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1632549
13286
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse