Drucksachen

Zahl der Lose: 259

1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
13263.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939 Természettudományi Közlöny. Hetvenegyedik kötet. Szerk.: Dr. Zimmermann Ágoston, Dr. Gombocz Endre, Dr. Szabó-Patay József. Bp., Kir. Magyar Természettudományi Társulat, 678 p. Átkötött félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.
13264.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 Vasárnapi Újság - Új Magyarság képes melléklete, hiányos, fél évfolyam. Vászonkötésben, rengeteg korabeli fekete-fehér fotóval.
13265.

Rufpreis:
3 000 HUF

1939 A debreceni gyógyszertárak éjjeli szolgálatának 1940. évre szóló beosztása, ragasztott gerinccel, 10x20 cm
13266.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1940 Az NSDAP külföldi szakszervezetének magyarországi vezetőjének névjegykártyája / Business card of the NSDAP Hungary Gauleiter
13267.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 3 db klf újság Kossuth Lajossal foglalkozó száma
13268.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940 Albert Ferenc zeneszerző két művének kottája Zsidek Bélának dedikálva,
13269.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Dr. Oetker receptjei. Melyekből minden magyar gazdaaszony a magyar szájíznek megfelelő süteményeket készíthet. h.n, é.n., ny. n., 48 p. Tűzött papírkötés, a borítója hiányzik.
13270.

Rufpreis:
1 600 HUF

1940 A Toldy-kör évkönyve. Szerk.: Császár István. Pozsony, Concordia-ny.,176 p. Kiadói papírkötés. A Toldy Kör konzervatív keresztény szemléletű pozsonyi magyar kulturális egyesület volt az első Csehszlovák Köztársaságban és Szlovákiában. Pozsony magyar kultúrájának megerősítését célul kitűző szervezet 1874-ben alakult meg, és jelentős szerepet játszott a város szellemi és magyar kulturális életében.
13271.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Deutsche Informationsstelle sorozat 4 kötete:  Paul Schmitz-Kairo: Englands Gewaltpolitik am Nil. Werner Schaeffer: Englands Gewaltherrschaft in Irland. Gert Winsch: Englands Regiment in Palästina. Adolf Halfeld: Der "Athenia" fall.  Berlin, 1940, Erich Zander-Ernst Steiniger. Papírkötés, változó állapotban, az egyik gerince, kötése kissé sérült, német nyelven./ Paperbinding, one spine damaged, in German language.
13272.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyomda. Spirálozott vászon-kötésben. Szép állapotban.
13273.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1940 Kassai M. Kir. Állami Hunfalvy János Gimnázium I. évi évkönyve az 1939-1940. iskolai évről. Közzéteszi: Fördős László igazgató. Kassa, Wiko. Papírkötés, kissé viseltes gerinccel.
13274.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF