Drucksachen

Zahl der Lose: 259

1936 Budapesti Piccadilly Restaurant étlapja, francia nyelven
13251.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Olympia 1936. Die XI. olympischen Spiele  Berlin - Garmisch Partenkirchen. Band II. 165 oldalas gyűjtőkép füzet kompletten / Collective images booklet complete.
13252.

Rufpreis:
6 000 HUF

13253.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1937 2 db Kodak reklám nyomtatvány: Kodak reklám katalógus és árjegyzék, Fényképezés este és szobában Kodak prospektus
13254.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 Szegő Vilmos bőr és gépszíjgyárának árjegyzéke. Bp., Kiss Gyula és Társa Törekvés Nyomdája, 123 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Szép állapotban.
13255.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1937 Mezőtúr és vidéke. Ötvenharmadik évfolyam, 22. szám. Szerk.: Dr. Sylvester Lajos. Mezőtúr, Mezőtúri Földmüves Szövetség. Megviselt állapotban, szakadozott, oldalhiánnyal (3/4. oldal), hajtásnyomokkal.
13256.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyóirata volt (1932-1937) között. 1937 után a lap megszünt. Utolsó évfolyam, majd nem teljes évfolyam, az 4. (áprilisi) szám hiányzik.
13257.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hitler otthonában. Képes füzet Heinrich Hoffmann: Hitler in seiner Heimat  Zeitgeschichte Berlin 1938, 62p.
13258.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

1938 Eucharisztikus díszhangverseny meghívója
13259.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Az Eucharisztikus Kongresszus alkalmából Magyarországra látogató Eugenio Pacelli pápai legátus budapesti tartózkodásának programja, 29p
13260.

Rufpreis:
2 400 HUF

1939-1940 ERKA áruházak  ismertető kiadvány, szaknévsor
13261.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1939. január-december, 1-12. számok. Harmadik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel. (7 db.)
13262.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF