https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 259

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
13215.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1940 A keszthelyi m. kir. III. csendőrlovas alosztály tisztikarának meghívója vadászlovaglásra
1
13216.

cca 1930-1940 A keszthelyi m. kir. III. csendőrlovas alosztály tisztikarának meghívója vadászlovaglásra

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1930-1948 10 db nagyrészt képes újság
1
13217.

cca 1930-1948 10 db nagyrészt képes újság

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1930 Riccordo di Roma e Napoli, nagyméretű leporelló-album számos római és nápolyi látképpel, műemlékkel, stb., összesen kb. 110 db fotó
1
13218.

cca 1930 Riccordo di Roma e Napoli, nagyméretű leporelló-album számos római és nápolyi látképpel, műemlékkel, stb., összesen kb. 110 db fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Ipartestületek Országos Központja balatonfüredi gyógytelepe ismertető füzet, képekkel, térképpel, 11,5x15,5 cm
1
13219.

cca 1930 Ipartestületek Országos Központja balatonfüredi gyógytelepe ismertető füzet, képekkel, térképpel, 11,5x15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 3 db háború előtti képes utazási prospektus / 3 pre war tourist guides
1
13220.

cca 1930 3 db háború előtti képes utazási prospektus / 3 pre war tourist guides

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 "Automobiljának kezelése" Gargoyle Mobiloil reklám füzet, autókarbantartási tanácsadó, illusztrációkkal, 88 p.
1
13221.

cca 1930 "Automobiljának kezelése" Gargoyle Mobiloil reklám füzet, autókarbantartási tanácsadó, illusztrációkkal, 88 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 12 db Képes melléklet: Nemzeti Újság, Magyarság, Vasárnap és más
1
13222.

cca 1930 12 db Képes melléklet: Nemzeti Újság, Magyarság, Vasárnap és más

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 8 db Pesti Hírlap vasárnapja c. képes melléklet
1
13223.

cca 1930 8 db Pesti Hírlap vasárnapja c. képes melléklet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
1
13224.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1940 Flora szappan, Irsai István plakátjának kicsinyített mása a Magyar Iparművészet mellékletében, felkasírozva
1
13225.

cca 1930-1940 Flora szappan, Irsai István plakátjának kicsinyített mása a Magyar Iparművészet mellékletében, felkasírozva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1980 3 db étlap
1
13226.

cca 1930-1980 3 db étlap

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse