Drucksachen

Zahl der Lose: 259

1927 A Kispesti Általános Ipartestület Évkönyve 80p. Hátsó borító sérült
13203.

Rufpreis:
1 200 HUF

1927 A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára. 1927. évi kiadás. I. rész: Csonka-Magyarország. Szerk.: Dr. Halász Lajos, Várady Károly. Bp., 1926, Fővárosi Nyomda Rt., 132 p.Átkötött papírkötés, az eredeti borító rákasírozták a borítóra.
13204.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1928-33 A Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 4 db. lapszáma, érdekes írásokkal, vegyes állapotban
13205.

Rufpreis:
2 000 HUF

1928 Képes Pesti Hírlap ötvenedik, teljes évfolyam, 1928. január 1-december 30., 1-295. szám. Vászon-kötésben, rengeteg fekete-fehér fotóval. Jó állapotban.
13206.

Rufpreis:
5 000 HUF

1928 Levéltári közlemények.V. évf. . A M. Kir. Országos Levéltár folyóirata. Szerk.: Csánki Dezső. Bp., Magyar Királyi Országos Levéltár. Félvászon kötésben.
13207.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929 Díszes táviratok, Ifj. Kellner Ernő-ny.
13208.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Sack Rudolf talajmegmunkáló és sormívelő-gépeinek és eszközeinek ismertetése. Gazdag képanyaggal. 80p.
13209.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929 Képes Pesti Hírlap ötvenegyedik, teljes évfolyam, 1929. január 1-december 29., 1-296. szám. Vászon-kötésben, rengeteg fekete-fehér fotóval. Jó állapotban.
13210.

Rufpreis:
5 000 HUF

1929 a Lorántffy Zsuzsánna Egyesület karácsonyi vásári meghívója
13211.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Orvosképzés XIX. évfolyam. I. félév+Dollinger Gyula: 80 esztendő életemből 1849-1929. Szerk.: Dr. Grósz Emil, Dr. Scholtz Kornél. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 1-252+2+2+91+6+253-487 p. Későbbi egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal, benne többek között írásokkal Korányi Frigyesről.
13212.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Egytálétel. Filléres receptjei. Ujjabb 100 Aranytanács. Összeállította és kiadja: Madár Imréné. Szeged, Szeged Uj Nemzedék Lapvállalat Rt., 32 p. Papírkötés. Jó állapotban.
13213.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

cca 1930-1940 Eichel Miksa és Fiai lakberendezők és bútorgyárosok Boldog otthon árjegyzékei, 3 db, Bp. Tolnai-ny. Papírkötés, az egyik kissé szakadozott borítóval.
13214.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF