https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 259
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1665377
13143
307
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 A Kisfaludy Társaság meghívója Vörösmarty Mihály születésének 100. évfordulója alkalmából tartott díszközgyűlésére 1570112
13144
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 Óbudai Dalkoszorú bohóc estélylének meghívója és kitöltött belépő jegye, 33x21 és 10x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1573071
13145
307
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1900 Debrecen. A városi tanács szabályrendelete vásárok és nyílt piacok tartása tárgyában. 10p.
Das Lot is nicht erreichbar
1663456
13146
307
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Journal Amusant No. 110, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine 1664281
13147
307
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Magyar Turfkrónika. Szerk.: Őszi Kornél. Bp., Pallas. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban. 1663865
13148
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Szeged, a Szeged és Népe c. kiadvány előfizetési íve + 1938 A Révai testvérek kiadványjegyzéke 66p.
Das Lot is nicht erreichbar
1478880
13149
307
0
14000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban / 1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1661835
13150
307
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Éteksor, menü kártya fényképpel, Wigand F. K. Pozsony, sarokhiánnyal, 17,5x11 cm 1640608
13151
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 A Lovászpatonai Ág. Hitv. Evang. Keresztyén Egyházközség Évkönyve. XXII. évf. 1901. Szerk.: Bodnár Endre. Pápa, Főiskolai Könyvnyomda betüivel Ny. Kis Tivadar, 17 p. Papírkötésben, foltos, széteső állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1662662
13152
307
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1903 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1900. 1-2 köt. Budapest, Singer és Wolfner.Megviselt festett vászonkötésben + hozzá Bokor Malvin: Hölgyek naptára 1926. megviselt váaszonkötésben 1661278
13153
307
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1904 Feldkirch bentlakásos fiúiskola nagyalakú képes ismertetője / Large format picture booklet of the Feldkirch boy school 16p. 28x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1664123
13154
307
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1905-1930 Bernáth Miklós gyógyszertára az Arany Sashoz Hajduböszörmény, levelei fejléces papíron + Éhlert Gyula Gyógyszertára a "Szent Antalhoz" Sátoraljaujhely, borítékja. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse