Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1643239
11229
305
Delfti plakett és holland papucs, plaketten hajszálrepedés, 10×10 cm, 7×5 cm
1643213
11230
305
Wedgood tálka (3db), részben kézzel festett, kopott, jelzett, d:12 (2×), d: 16 cm 1643943
11231
305
Villeroy & Bosch szecessziós falitál, kézzel festett, jelzett, kopott, kis lepattanással, d: 30 cm
1643958
11232
305
Luneville francia fajansz tál, levonóképes, jelzett, lepattanással, 30x30 cm 1643793
11233
305
Ironstone angol porcelán reggeliző készlet, összesen 8 db, matricás, jelzett, hibátlan 1631922
11234
305
Eit levonóképes süteményes tányér ( 4db) egyiken lepattanás és egy mélytányér, d:19,5 cm, d:22 cm
1646839
11235
305
Metzler & Ortloff kiscsibék és a trombitáló kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, h:8 cm 1645502
11236
305
Sevres lányka porcelán büszt, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 8 cm 1577142
11237
305
24000
1603430
11238
305
Pirkenhammer és Ilmenau hiányos készlet és tálka, matricás, jelzett, hibátlan m:9-20 cm, d:15 cm
1634046
11239
305
1556488
11240
305
Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF