Porzellan

Zahl der Lose: 116

Delfti plakett és holland papucs, plaketten hajszálrepedés, 10×10 cm, 7×5 cm
11229.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wedgood tálka (3db), részben kézzel festett, kopott, jelzett, d:12 (2×), d: 16 cm
11230.

Rufpreis:
1 200 HUF

Villeroy & Bosch szecessziós falitál, kézzel festett, jelzett, kopott, kis lepattanással, d: 30 cm
11231.

Rufpreis:
10 000 HUF

Luneville francia fajansz tál, levonóképes, jelzett, lepattanással, 30x30 cm
11232.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ironstone angol porcelán reggeliző készlet, összesen 8 db, matricás, jelzett, hibátlan
11233.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eit levonóképes süteményes tányér ( 4db) egyiken lepattanás és egy mélytányér, d:19,5 cm, d:22 cm
11234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Metzler & Ortloff kiscsibék és a trombitáló kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, h:8 cm
11235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sevres lányka porcelán büszt, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 8 cm
11236.

Rufpreis:
1 000 HUF
31

11237.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Pirkenhammer és Ilmenau hiányos készlet és tálka, matricás, jelzett, hibátlan m:9-20 cm, d:15 cm
11238.

Rufpreis:
3 000 HUF

11239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11240.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF