Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1643389
11253
305
Kínai kézzel festett padlóváza, 20.század eleje, jelzés nélkül, fogóján kopott aranyozással, m:41 cm 1643235
11254
305
Jelzett porcelán kis vázák, hibátlanok, összesen: 3 db, m:9-13 cm 1642775
11255
305
Áttört szélű gyümölcsös kosár, sérült, jelzés nélkül, m: 20 cm, d:25 cm
1641964
11256
305
Jelzett állatfigurák (elefánt, kutya, cica), hibátlan, m:10-12 cm 1646427
11257
305
Kínai porcelán kanál, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, h: 13 cm 1640621
11258
305
Jelzett mitológiai jelenetes kis váza, matricás, kopott, m: 12 cm 1643927
11259
305
Virágmintás fajansz tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 31x24 cm
1643968
11260
305
Virágmintás fajansz falitál, kézzel festett, jelzett (M. Hafner), apró kopásokkal, d: 34,5 cm
1633805
11261
305
Jelzett süni mama a kicsinyével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1648183
11262
305
Jelzett virág mintás mélytányér, kézzel festett, hibátlan, d:22,5 cm
1647088
11263
305
Bolházó kutyus, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:4 cm 1628875
11264
305
Virágmintás váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF