Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1631851
11265
305
cca 1900 Galagonya mintás tál, részben kézzel festett, kopott, 29×37,5 cm 1631964
11266
305
3 db levonóképes szószos kiöntő, jelzett, hibátlan, h:18-20 cm 1617819
11267
305
Kínai jelzett tubákos fiolák ( 3 db). Kézzel festett, hibátlan, dugó nélkül, jelzett porcelán ecsetmosó m:6-9 cm,
1617779
11268
305
Jelzett kínai ecsettartó, kézzel festett, hibátlan, m:11 cm 1645494
11269
305
Kínai mini váza, 4 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozában, m: 10 cm 1645436
11270
305
Cica pár tálkával, jelzés nélkül, m: 4,5 cm 1585994
11271
305
2 db jelzett japán madaras süteményes tányér, matricás, hibátlan, d: 18,5 cm (2×) 997414
11272
305
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF