Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1644240
11241
305
Jelzett (KS) csehszlovák vajtartó, matricás, kopott, d:19 cm 1641318
11242
305
2 db kézzel festett lámpa test, egyiken a fém perem hiányzik, jelzés nélkül, hibátlan, m:36 cm
1641951
11243
305
Ernst Bohne Söhne kecsével játszó puttók, kézzel festett, javított, jelzett, m:17 cm 1649512
11244
305
Vadászjelenetes porcelán szelence fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 6,5 cm 1643170
11245
305
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
1643187
11246
305
Fiatal pár, szobor, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 24 cm
1643555
11247
305
Dekoratív sótartó, matricás, jelzett, kopásokkal, 16,5×10×6,5 cm
1646908
11248
305
Karlovy Vary feliratos cseh fajanszkiöntő, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm
1646922
11249
305
Dekoratív fehér színű üvegváza, formába öntött, m: 15 cm
1646872
11250
305
4 db porcelán teáscsésze, matricásak, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 8,5 cm 1511182
11251
305
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm 1643210
11252
305
Kínai teás mini szett, jelzett, matricás, hibátlan, m:12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF