Porzellan

Zahl der Lose: 116

Drasche hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11 cm, m:8 cm
11217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hódmezővásárhely feliratú és címeres Alföldi porcelán váza 20 cm
11218.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi virág mintás nagy váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, fehérmázas, hibátlan, jelzés nélkül, m: 25  cm
11220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Grünwald Mór szecessziós kiöntő, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hajszálrepedésekkel, m: 8 cm
11221.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hüttl Tivadar virágmintás tál, matricás, jelzett, kopásokkal, 22,5×22,5 cm
11222.

Rufpreis:
2 800 HUF

Khala (Koszorúsné által később megfestett) porcelán mokkás hiányos készlet ( 1db), süteményes készlet (1db) és tálak, tálkák, váza stb kézzel festett, hibátlan, jelzett (Koszorúsné), összesen: 12 db
11223.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Victoria mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan
11224.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gräfenthal táncoló pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17 cm
11225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arzberg áttört virágmintás tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, 18×11×^,5 cm
11226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Victoria kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
11227.

Rufpreis:
1 800 HUF

Villeryo&Boch UNICEF "A világ gyermekei" dísztányér, matricás, jelzett, apró hibákkal, d: 20 cm
11228.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF