Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1648447
11217
305
Drasche hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11 cm, m:8 cm 1470949
11218
305
Hódmezővásárhely feliratú és címeres Alföldi porcelán váza 20 cm
1641677
11219
305
Hollóházi virág mintás nagy váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:36 cm 1643319
11220
305
Aquincumi porcelán fésülködő akt, fehérmázas, hibátlan, jelzés nélkül, m: 25 cm 1643549
11221
305
Grünwald Mór szecessziós kiöntő, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hajszálrepedésekkel, m: 8 cm
1643572
11222
305
Hüttl Tivadar virágmintás tál, matricás, jelzett, kopásokkal, 22,5×22,5 cm 1644203
11223
305
Khala (Koszorúsné által később megfestett) porcelán mokkás hiányos készlet ( 1db), süteményes készlet (1db) és tálak, tálkák, váza stb kézzel festett, hibátlan, jelzett (Koszorúsné), összesen: 12 db
1618534
11224
305
Victoria mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 1645085
11225
305
Gräfenthal táncoló pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17 cm 1645093
11226
305
Arzberg áttört virágmintás tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, 18×11×^,5 cm 1643545
11227
305
Victoria kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5 cm
1646681
11228
305
Villeryo&Boch UNICEF "A világ gyermekei" dísztányér, matricás, jelzett, apró hibákkal, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF