Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1016504
11205
305
1648381
11206
305
Hollóházi virág mintás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 17,5×14 cm
1648339
11207
305
Hollóházi tálka és kis doboz, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
1647004
11208
305
Hollóházi Szász Endre által tervezett falitál, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, d: 25,5 cm 1631149
11209
305
Hollóházi porcelán tárgyak ( 3 db), matricásak, jelzettek, hibátlanok, m: 23, 25, 19×15 cm
1646895
11210
305
Hollóházi népviseletes fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm. 1644836
11211
305
Hollóházi Szász Endre tervezte kis dobozka, matricás, jelzett, kopott, 8,5×7,5 cm 1590762
11212
305
Hollóházi fém fedeles korsó, II János Pál pápa képével, matricás, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1641660
11213
305
2 db csíkos mintás váza, Gránit és Hollóházi, hibátlanok, jelzettek, m: 12 és 20 cm 1590809
11214
305
Hiányos Drasche (másod osztályú) ét készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db
1523408
11215
305
2 db Aquincumi forgó fejű macska figura, jelzett, m: 7 cm 1518866
11216
305
Drasche kislány a babájával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF