Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

15921.

Rufpreis:
4 000 HUF

15922.

Rufpreis:
2 000 HUF

15923.

Rufpreis:
1 400 HUF

15924.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15925.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prohászka Lajos: A vándor és a bujdosó. Szeged, 1990,  Universum Kiadó. Az 1936-os kiadás reprintje! kiadói papírkötés, jó állapotban.
15926.

Rufpreis:
1 200 HUF

Persovits József: A betű és környéke. 47 válogatott interjú. Bp., 2005, Tipotéka. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15927.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dénes Gizella: Császármadár. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból. Kiadói kartonált papírkötésben
15928.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet:  Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás.  Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15929.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás.  Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
15930.

Rufpreis:
1 000 HUF

15931.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15932.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF