Nagy Lajos: Budapest Nagykávéház. Bp.,(1936),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet: Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás. Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérüléssel a gerincen, kissé laza fűzéssel.