Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

Az Egyetemes Regénytár 3 kötete (Egy apácza története; Vénusz; A vasgyáros 1-2.; ). Bp., Singer és Wolfner. Kicsit kopott díszes vászonkötésben. + Tolnai Lajos: A grófné ura. Bp., 1897, Athenaeum (Az Athenaeum olvasótára). Kopott, díszes vászonkötésben.
15825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Guy de Pourtalés: Berlioz élete. Fordította: Lányi Viktor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadó egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
15826.

Rufpreis:
800 HUF

Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp., 1937, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
15827.

Rufpreis:
2 400 HUF

15828.

Rufpreis:
800 HUF

15829.

Rufpreis:
4 000 HUF

15830.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

F. W. Bain két munkája:  A hajnal leánya. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1918, Rózsavölgyi, 160 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, megerősített kötéssel. A testetöltött hó. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1920, Rózsavölgyi,190 p. Kiadói egészvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, az utolsó lap hiányzik.
15831.

Rufpreis:
1 600 HUF

15832.

Rufpreis:
1 000 HUF

Margaret Mitchell: Elfujta a szél. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Uj Idok Irodami Intézet Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító foltos, és gerince kissé sérült, a papírborító szakadozott.
15833.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái sorozat három kötete (5-6.,9.,10.). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Egységes festett, aranyozott vaknyomásos kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borító és a gerinc, kopott, foltos, két kötetnél (9-10.) a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a 5-6. kötetből egy lap kijár.
15834.

Rufpreis:
1 200 HUF

15835.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15836.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF