https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Krúdy Gyula: Az álmok hőse. Bp., 1906, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban. Első kiadás.
1
15873.

Krúdy Gyula: Az álmok hőse. Bp., 1906, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói papírkötésben, a borítója megviselt állapotban. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
1
15874.

Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hét lengyel éneke. Válogatta Konrad Sutarski. Szerk.: Dávid Csaba. Fordították: Ágh István, Bella István, Csordás Gábor, Dávid Csaba, Fodor András, Gömöri György, Kiss Benedek, Lator László, Tadeusz Nowak, Szalai Attila, Szenyán Erzsébet, Tornai József. Bp., 1992, Lengyel Tájékoztató és Kulturális Központ. Kiadói papírkötés.
1
15875.

Hét lengyel éneke. Válogatta Konrad Sutarski. Szerk.: Dávid Csaba. Fordították: Ágh István, Bella István, Csordás Gábor, Dávid Csaba, Fodor András, Gömöri György, Kiss Benedek, Lator László, Tadeusz Nowak, Szalai Attila, Szenyán Erzsébet, Tornai József. Bp., 1992, Lengyel Tájékoztató és Kulturális Központ. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.
1
15876.

Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Csutora. Bp., é.n., Révai, 211 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
15877.

Márai Sándor: Csutora. Bp., é.n., Révai, 211 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
15878.

Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Dokumentumregény. Bp., 2002, Alterra Svájci-Magyar Kiadó Kft. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt, dátumozva.
1
15879.

Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Dokumentumregény. Bp., 2002, Alterra Svájci-Magyar Kiadó Kft. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt, dátumozva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklap és a tartalomjegyzék kijár. Egyetlen kiadás.
1
15880.

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklap és a tartalomjegyzék kijár. Egyetlen kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.
1
15881.

Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Milotay István: A függetlenség árnyékában. Cikkek, kortörténeti jegyzetek. Bp., é.n., Stádium. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója foltos, a gerince szakadt, a lapok foltosak.
1
15882.

Milotay István: A függetlenség árnyékában. Cikkek, kortörténeti jegyzetek. Bp., é.n., Stádium. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója foltos, a gerince szakadt, a lapok foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés.
1
15883.

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révai Nagy lexikona. Komplett sorozat 21 kötetben. Kiegészítésekkel. Hasonmás kiadás kiváló állapotban.
1
15884.

Révai Nagy lexikona. Komplett sorozat 21 kötetben. Kiegészítésekkel. Hasonmás kiadás kiváló állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse