Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

15861.

Rufpreis:
1 200 HUF

15862.

Rufpreis:
1 600 HUF

15863.

Rufpreis:
4 000 HUF

15864.

Rufpreis:
3 000 HUF

15865.

Rufpreis:
10 000 HUF

15866.

Rufpreis:
1 200 HUF

15867.

Rufpreis:
1 600 HUF

15868.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15869.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Altai Rezső: A német nyelvnek szóban, írásban és olvasásban tanító nélkül való alapos elsajátitására. Lingua zsebnyelvtanok. Bp., (1911), Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt. Kiadói papírkötés, kopottas, a borító egyik sarka sérült, hiányos.
15870.

Rufpreis:
800 HUF

15871.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes könyvtétel, régi tankönyvek, 5 db:   Természettudományi Isrmetek II.-III. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, és papírkötés. A II. kötet címlapja hiányzik, a borító kopottas. III. kötet megviselt állapotban, borítója kopottas, a gerince kissé sérült, pár lap firkált.   Polgári jogok és kötelességek. A katholikus elemi népiskolák V. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.   Elemi egészségtan. A katholikus elemi népiskolák V-VI, osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.   A magyar nemzet történelme és alkotmánya. Az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.
15872.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF