Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

15909.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok.  Matolcsy Andor: Start.  Turul Szépmíves Könyvek.  Bp., é.n., Turul. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15910.

Rufpreis:
1 200 HUF

15911.

Rufpreis:
6 000 HUF

15912.

Rufpreis:
1 000 HUF

15913.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jolsvai András: Apák és fiók. Bp., 1999, Univesitas. Kiadói papírkötés.
15914.

Rufpreis:
1 000 HUF

15915.

Rufpreis:
1 200 HUF

15916.

Rufpreis:
1 800 HUF

15917.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vécsei Miklós: Négyszemközt híres emberekkel. Arcképek.Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Papírkötés, megviselt állapotban, a borítója hiányzik, a gerince javított.
15918.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15919.

Rufpreis:
2 000 HUF

15920.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF