Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel.
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
Vécsei Miklós: Négyszemközt híres emberekkel. Arcképek.Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Papírkötés, megviselt állapotban, a borítója hiányzik, a gerince javított.
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borító és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.