Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

Merényi Oszkár emlékkönyv. Szerk.: Acél József - Ódor László. Kaposvár, 1981m Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola. Grandpierre K. Endre író nevére szóló könyvjelzővel. Papírkötésben, készült 800 példányban.
15945.

Rufpreis:
2 400 HUF

B. Müller Magda: Filmgyári capriccio. h. n. 1985, MTI Foto. Kiadói kartonált papírkötésben.
15946.

Rufpreis:
1 200 HUF

15947.

Rufpreis:
12 000 HUF

Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben.
15948.

Rufpreis:
1 800 HUF

15949.

Rufpreis:
1 200 HUF

15950.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váry Gellért: Emléklapok Csongrád múltjából. Összeáll.: Tari László. [Szeged], 1974, Somogyi-könyvtár. Az 1904. évi kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
15951.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henri Michaux: Eredetmesék. Gaál József rajzaival. Fordította: Juhász Katalin. Bp., 2007, Arcus-Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/100) a rajzoló által aláírt példány.
15952.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF