Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

15897.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keleti nevek magyar helyesírása. Szerk.: Ligeti Lajos, Terjék József. Bp, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15898.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15899.

Rufpreis:
4 000 HUF

15900.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elizabeth Bigham: Afrikanischer Perlenschmuck. München, 2000, Ars Edition. Kiadói kartonált kötés, német nyelven, hiányos melléklettel. / Paperbinding, in German language.
15901.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brandon Hackett: Az időutazás tegnapja. Bp., 2015, Agave. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15902.

Rufpreis:
2 000 HUF

15903.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15904.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
15905.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
15906.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15907.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15908.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF