Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

Gellért Lajos, Dr. Juhász Katalin, Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012, Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
15037.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. kötet.. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
15038.

Rufpreis:
1 000 HUF

15039.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15040.

Rufpreis:
5 000 HUF

Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 1. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.
15041.

Rufpreis:
1 200 HUF

15042.

Rufpreis:
1 200 HUF

15043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Féja Géza: Viharsarok. az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

15045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Greenhorn: Három világrész csavargója. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Kalandos utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
15046.

Rufpreis:
800 HUF

15047.

Rufpreis:
1 400 HUF

15048.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF