Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 1-3. köt. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15061.

Rufpreis:
2 000 HUF

15062.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes kis útikönyv tétel, különféle német nyelvű vezetők: Schider, Eduard: Gastein (Salzburg, 1925); Offizieller Führer durch die München (München, [1912]); Griebens Reiseführer Bd. 105: Mailand und Umgebung (Berlin, 1925); Strau$, Valentin: Kleiner Kletterführer (Linz, 1938). Példányonként változó állapotban.
15063.

Rufpreis:
2 400 HUF

Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

15065.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

15067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. 3. köt.: Afrika. Bp., é. n., Franklin. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15068.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország I. kötetének 1-8. füzetei, összesen 8 db, Kiadói papírkötésben, példányonként változó állapotban.
15069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gina Lollobrigida: Az én Itáliám. Gina Lollobrigida felvételei. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóval.
15070.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db: Barangolások a soproni erdőkben. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Bp., 1975, Panoráma. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.  Dr. Ujvárosi Miklós, Tóth Imre: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1979, MTA Botanikai Kútatóintézete. Kiadói tűzött papírkötés.  Papp József: A zirci arborétum. Veszprém, 1983, MÉM Veszprémi Állami Erdőrendezőség. Kiadói tűzött papírkötés.  A szarvasi arborétum. Szerk.: Bauecker Alajos, Dr. Gruber Ferenc. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Steve Gottlieb: Washington. Portrait of a city. Lanham-New York-Boulder-Toronto-Plymouth, 2011, Taylor Trade Publishing. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in English language.
15072.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF