Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tisza köze. Magyar Világ. Bp., 1957, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15049.

Rufpreis:
1 200 HUF

15050.

Rufpreis:
1 200 HUF

Műemlékeink sorozat hat kötete, papírkötésben, Képzőművészeti Alap kiadásai: Éri István: Nagyvázsony. Dercsényi Dezső: A jáki templom. Végvári Lajos: A sümegi Maulbertsch freskók. Szabó Erzsébet: A pesti Ferences templom. Genthon István: Az egri líceum. Balogh István: A debreceni Nagytemplom.
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerhard R. Meyer - Gerhard Murza: Berlini múzeumsziget. Bp., 1985, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15052.

Rufpreis:
1 200 HUF

Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas megye. Panoráma képeskönyvek. Tóth Imre fotóival. Weöres Sándor előszavával. Bp., 1973, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15054.

Rufpreis:
1 000 HUF

15055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földrajzi és politikai világatlasz. Országlexikonnal. Bp.-Győr, 2003, Athenaeum-Favorit '97-Hibernia Nova Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Világjárók sorozat két kötete:  Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15057.

Rufpreis:
800 HUF

Carl R. Raswan: Im Land der Schwarzen Zelte. Mein Leben unter den Beduinen. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in good condition, in german language.
15058.

Rufpreis:
800 HUF

Schweiz: Westschweiz und das Berner Oberland. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 258.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baedeker, Karl: Italien. 3. köt.: Unter-Italien und Sicilien. Lipcse, 1887, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
15060.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF