15052.
Beendet 296. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Gerhard R. Meyer - Gerhard Murza: Berlini múzeumsziget. Bp., 1985, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.