Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. A világjárás hősei. Fordította: Havas József. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., é.n, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15025.

Rufpreis:
1 000 HUF

15026.

Rufpreis:
1 000 HUF

15027.

Rufpreis:
1 000 HUF

15028.

Rufpreis:
800 HUF

Richard Katz: Panamától a Tűzföldig. Fordította: Görög Imre. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15029.

Rufpreis:
800 HUF

15030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. kötet (Egy kötetben.) Fordította: Zigány Árpád. A világjárás hősei. Bp., 1932, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
15031.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, és két térképpel illusztrálva.
15033.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sten Bergman: A viharok hazájában.Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15034.

Rufpreis:
1 200 HUF

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,apró kopásnyomokkal a fedőlapon egyébként szép állapotban.
15035.

Rufpreis:
2 000 HUF

15036.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF