Richard Katz: Panamától a Tűzföldig. Fordította: Görög Imre. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.