Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

Vághidi Ferenc: Páris és környéke. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes borítóval, az elülső borító közepén gyűrődés, a borító foltos.
15013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bécs-Wien. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, két térképpel.
15014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válgoatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest M megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka és pár lap sarka gyűrött.
15015.

Rufpreis:
1 200 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15016.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Siebenbürgen. Budapest, 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, műanyag védőborítóval.
15017.

Rufpreis:
1 000 HUF

15018.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fritz Ole: Az ismeretlen Szaharában. Fordította: Z. Tábori Piroska. A. Aschenborn rajzaival. A világ körül. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15019.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világjárás hősei. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belseje és szennylapon firka.
15020.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla. A világjárás hősei. Fordította: Z. Tábori Piroska. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15022.

Rufpreis:
1 000 HUF

15023.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. Kalandos Utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15024.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF