W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. A világjárás hÅ‘sei. FordÃtotta... https://www.darabanth.com/de/296-Fernauktion/296.0/Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~29/W-B-Seabrook-Harcos-beduinok-kozott-A-vilagjaras-hosei-Forditotta-Havas-Jozsef-A-szer~II1580673
1580673
15025
296
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. A világjárás hÅ‘sei. FordÃtotta: Havas József. A szerzÅ‘ eredeti felvételeivel. Bp., é.n, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval, és gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
: tánczos_gábor