Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1542355
15085
296
Books: Travelling, Local History
Körmendi Lajos: Az én Karcagom avagy Bod László festőművész világjárásai és hazatalálásai. Karcag, 1999, Barbaricum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1542780
15086
296
Pálffy István: Szlovákia. Konyha, kultúra, kalauz. h.n., 2008, Proeurópa. Kiadói papírkötés.
1341826
15087
296
Ronniger, Karl: Försters Touristenführer in Wiens Umgebungen. Bécs, 1906, Alfred Hölder. Térképmelléklettel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
1338858
15088
296
Italien: Südtirol-Trentino. Östlicher Teil und Provinz Belluno (Dolomiten). München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 248.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1143796
15089
296
1335781
15090
296
Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben
1284418
15091
296
1459037
15092
296
200
Vegyes utikönyv tétel, 3 db: Nina Nelson: Egyiptom. Bp., 1995, Cartographia. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Inge Klostermeier: Egyiptom. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés. Martin Amode: Dalmácia. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.
1468181
15093
296
Hanns Barth: Tirol und Voralberg. Praktischer Reiseführer. Griebens Reisehürer 67. Berlin, 1913-1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./ Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
1489140
15094
296
Gerle János: Századforduló. Bp., 1992, Városháza (A mi Budapestünk). Papírkötésben, jó állapotban.
1338258
15095
296
Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia. Vászonkötésben, jó állapotban.
1367024
15096
296
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF