Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 131

Körmendi Lajos: Az én Karcagom avagy Bod László festőművész világjárásai és hazatalálásai. Karcag, 1999, Barbaricum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálffy István: Szlovákia. Konyha, kultúra, kalauz. h.n., 2008, Proeurópa. Kiadói papírkötés.
15086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ronniger, Karl: Försters Touristenführer in Wiens Umgebungen. Bécs, 1906, Alfred Hölder. Térképmelléklettel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
15087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Italien: Südtirol-Trentino. Östlicher Teil und Provinz Belluno (Dolomiten). München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 248.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

15089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben
15090.

Rufpreis:
800 HUF

15091.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes utikönyv tétel, 3 db:  Nina Nelson: Egyiptom. Bp., 1995, Cartographia. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Inge Klostermeier: Egyiptom. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.  Martin Amode: Dalmácia. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.
15092.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

Hanns Barth: Tirol und Voralberg. Praktischer Reiseführer. Griebens Reisehürer 67. Berlin, 1913-1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./ Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
15093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerle János: Századforduló. Bp., 1992, Városháza (A mi Budapestünk). Papírkötésben, jó állapotban.
15094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia.  Vászonkötésben, jó állapotban.
15095.

Rufpreis:
2 000 HUF

15096.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF