Nouveau Guide Pratique Artistique de Genes et ses environs. Genova, 1921, A. Peloso. Kiadói egészvászon kötés, kopottas gerinccel. Genova útikönyv, fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, francia nyelven. / Linen-binding, in french language.
Cotteau, Edmond: Un touriste dans l'extreme Orient: Japon, Chine, Indo-chine et Tonkin (4 aout 1881 - 24 janvier 1882). Párizs, 1889, Libraire Hachette et Compagnie. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.
Karl Baedeker: Mittelitalien und Rom. Leipzig, 1927, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, számos egészoldalas és kihajtható térképpel, továbbá számos tervrajzzal, alaprajzzal, és tátképpel, valamint a császárokat és a pápákat tartalmazó táblával. Jó állapotban.
Vörös Tihamér (szerk.): Az 1931. május június 21-ig Budapesten rendezett Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. Budapest, 1931, A Magyar Turista Szövetség. Kiadói papír kötésben
Alfred Aloysius Horn: Trader Horn. Kalandok az Elefántcsontparton. John Galsworthy előszavával. Bp., 1943, Folio Könyvkiadó. Korabeli amatőr félvászon-kötésben, a címlapon kis hiánnyal. Belül jó állapotban.
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félvászonkötésben. Egy lap enyhén sérült, az első előzéket vászonnal megerősítették.
Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., é.n. (1897), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+ 4+229+3 p. + 1 t. Kiadói festett, illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, számos szövegközti és egész oldalas fekete-fehér fényképpel és kissé szakadozott kihajtható térképmelléklettel illusztrálva. A kötés Gottermayer Nándor könyvkötő műhelyében készült.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.