15038.
Beendet 296. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. kötet.. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, kopott, kissé sérült borítóval.