Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1536744
11105
291
Porcelán tétel: Wallendorf tányér, jelzett olasz tál, Epiag matricás tál, hibátlanok, összesen: 3 db, d:19-30 cm 1536714
11106
291
Victoria kis tálka Tataóvárosi Kristály uszoda képével, matricás, jelzett, kopott, 13×12 cm 1538064
11107
291
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm/ Schaubach Kunst putto figure, signed, perfect condition
1538073
11108
291
Elka kifúrt lámpatest dróttal, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1537113
11109
291
Bauscher porcelán tányér Mucha képpel, matricás, jelzett, kis kopásnyommal, d: 31 cm 1537187
11110
291
Neundorf porcelán tojás, 2 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm 1541601
11111
291
Jael gyertyatartó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 1541799
11112
291
Theodor Haviland Limoges 4 db kézzel festett porcelán kávés csésze. Jelzett, hibátlan 1513001
11113
291
Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
1499738
11114
291
1486272
11115
291
Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm
1424763
11116
291
Jelzett porcelán órakeret, részben kézzel festett, sérülésekkel, jelzett, m: 21 cm., h: 24 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF