Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1524786
11117
291
2200
Nyitra, Unterweissbach mini emlékváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm. 1539294
11118
291
Jézus-fej, olasz porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 1539276
11119
291
Szent Család, bisquit porcelán falidísz, kézzel festett, jelzés nélkül, 20,5×13,5×4,5 cm 1537186
11120
291
Mókus, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m:10 cm 1535519
11121
291
Jelzett fém tetős német korsó ( 2db), mázas porcelán, hibátlan, m:15 és 17 cm
1511023
11122
291
Kanalazó kislány, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1542080
11123
291
Szaké csésze, matricás, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, m:4 cm 1512337
11124
291
Nevető Buddha, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm 1537208
11125
291
Ezüstözött porcelán cukortartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 11 cm 1541794
11126
291
Kínai, kézzel festett tojáshéj porcelán teás készlet. Hiányos. 6 db csésze, 7 db tányér, cukortartó. Egy két lepattanással 1538467
11127
291
Tavasztündér-motívumos dekoratív angol porcelán óra, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, műanyag tartóval, elem nélkül, d: 21,5 cm 1538757
11128
291
Porcelán nyaklánc és karkötő, kézzel festettek, jelzés nélkül, fém szerelékkel, d: 8 cm ill. h: 50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF