Porzellan

Zahl der Lose: 64

Nyitra, Unterweissbach mini emlékváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm.
11117.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jézus-fej, olasz porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Szent Család, bisquit porcelán falidísz, kézzel festett, jelzés nélkül, 20,5×13,5×4,5 cm
11119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mókus, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m:10 cm
11120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett fém tetős német korsó ( 2db), mázas porcelán, hibátlan, m:15 és 17 cm
11121.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kanalazó kislány, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szaké csésze, matricás, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, m:4 cm
11123.

Rufpreis:
800 HUF

Nevető Buddha, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
11124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüstözött porcelán cukortartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 11 cm
11125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai, kézzel festett tojáshéj porcelán teás készlet. Hiányos. 6 db csésze, 7 db tányér, cukortartó. Egy két lepattanással
11126.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tavasztündér-motívumos dekoratív angol porcelán óra, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, műanyag tartóval, elem nélkül, d: 21,5 cm
11127.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Porcelán nyaklánc és karkötő, kézzel festettek, jelzés nélkül, fém szerelékkel, d: 8 cm ill. h: 50 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF