Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1498016
11129
291
Párocska, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm
1512165
11130
291
Kürt fújó figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
1506746
11131
291
Kézzel festett szecessziós aufsatz, jelzett (B), kopott, hajszálrepedéssel, d:24 cm, m:13 cm 1542103
11132
291
Antik porcelán csésze és alj, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm, d: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF