Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1541372
11069
291
Herendi lányka, fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1541370
11070
291
Herendi Apponyi mintás tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×11,5 cm 1536789
11071
291
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), enyhén kopott aranyozás, 25×21 cm
1538051
11072
291
Herendi Viktoria mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×8 cm 1538052
11073
291
Herendi Viktoria mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm 1538048
11074
291
Herendi Viktoria mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1538044
11075
291
Herendi rózsa mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×18 cm 1535569
11076
291
Herendi Viktória mintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1524780
11077
291
Herendi fehér mázas kutya, jelzett, apró máz hibával, 13x22 cm. 1537574
11078
291
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm 1540956
11079
291
Herendi Eton mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm 1537091
11080
291
Zsolnay hiányos mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF