Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1538084
11093
291
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) matricás mokkás csésze és alj (6 db), kopott 1525228
11094
291
Vegyes városképes porcelán emlékkorsó (Sopron, Győr, Buda, Budapest..stb.), 9 db, Alföldi és Hollóházi porcelán, matricás, jelzett, hibátlanok, 11 cm. és 20 cm. közötti méretben. 1535593
11095
291
Aquincumi cipőfűző porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1536937
11096
291
Aquincumi porcelán kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 1527096
11097
291
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
1542105
11098
291
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 1524741
11099
291
Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1539247
11100
291
Wedgewood dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 1539246
11101
291
Wedgewood dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 1538097
11102
291
Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzés nélkül, apró máz hibával, h:33 cm, m:16,5 cm / Royal Dux tiger, small damage 1537173
11103
291
Villeroy&Boch kis teáskanna, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1537161
11104
291
Chodziez hiányos mokkás készlet, cukordobozon apró lepattanás, matricás Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF