Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1535576
11081
291
Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 11 cm
1505843
11082
291
Zsolnay hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott 1540546
11083
291
Hollóházi halacska, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:8 cm 1540775
11084
291
Hollóházi "Kisvárda, szatmári szilvapálinka" porcelán butykos, matricás, jelzett, kis lekopásokkal, m: 25 cm 1535989
11085
291
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm 1538024
11086
291
Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm 1535601
11087
291
Hollóházi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, javítással, m: 23,5 cm 1497754
11088
291
1524478
11089
291
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, 2 db, hibátlan. m: 23 cm
1527085
11090
291
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopásnyomokkal, 20x11 cm 1521278
11091
291
Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott
1400673
11092
291
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF