Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1511641
11110
288
1513135
11111
288
Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1513686
11112
288
2 db figurális porcelán: Hollóházi halacska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm + kakas, kézzel festett, jelzett, m: 15 cm 1513567
11113
288
Hollóházi virágmintás pálinkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6 db kupica, d: 4,5 cm, kiöntő, m: 20 cm, saját dobozában 1518878
11114
288
Hollóházi márványmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1514258
11115
288
Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm 1514348
11116
288
Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm / Hollóházi chinaware vase 1514389
11117
288
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm, h:22 cm 1512654
11118
288
Hollóházi kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:41 cm 1512658
11119
288
Hollóházi esernyős hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:41 cm 1226544
11120
288
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1518946
11121
288
32000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF