Porzellan

Zahl der Lose: 90

11110.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
11111.

Rufpreis:
800 HUF
10

2 db figurális porcelán: Hollóházi halacska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm + kakas, kézzel festett, jelzett, m: 15 cm
11112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágmintás pálinkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6 db kupica, d: 4,5 cm, kiöntő, m: 20 cm, saját dobozában
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Hollóházi márványmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm
11115.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm / Hollóházi chinaware vase
11116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm, h:22 cm
11117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:41 cm
11118.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi esernyős hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:41 cm
11119.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11120.

Rufpreis:
800 HUF

11121.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF